Donderdag 20 oktober

Het opstaan, klaar maken om te gaan werken en het ontbijt is inmiddels een vast ritueel....In principe gaan we om 7:15 ontbijten en daar waar iedereen vorige week stipt op dit tijdstip aanwezig was... is het nu zo dat bijna iedereen al vroeger aanwezig is....
Wat een discipline en wat een (werk)enthousiasme is er aanwezig in onze groep!

melktanden en blijvende tanden met gaatjesmelktanden en blijvende tanden met gaatjesmooi meisjemooi meisjealweer zo'n schatjealweer zo'n schatje
Ook vandaag was het weer een drukke, warme dag vol mensen en bijzondere momenten en behandelingen. Momenten waar wij (als vakverslaafden) s'avonds nog steeds vol enthousiasme over praten...
Heb jij ook die meneer gezien met die bijzondere hoektanden linksonder? Wat een moeilijke behandeling/complicatie was dat (antrumperforatie) waar Frank zo lang aan gewerkt heeft....
En dat kleine kindje met die voortanden waar de wortelpunten helemaal door het tandvlees heen kwamen? En dat meisje met de mooie kralen in haar haar?
En zo kletsten we enthousiast verder... Ook over de aantallen die we weer behandeld hebben blijven we ons verbazen (176 mensen, 243 tanden/kiezen getrokken)

Frank met heel wat hulpmiddelen aan het werkFrank met heel wat hulpmiddelen aan het werkThérèse verdooftThérèse verdooftmooie patiëntmooie patiënt

lunchpauzelunchpauzenog steeds een rij wachtendennog steeds een rij wachtendenMoeilijk blijft het dat we ook vandaag de kerkdeur (annex praktijkdeur) moesten sluiten terwijl er buiten nog steeds mensen stonden te wachten....... We maken ons allemaal een beetje zorgen over hoe dat morgen zal gaan... Het liefst willen we natuurlijk alle mensen met pijn behandelen die morgen bij "onze" praktijk staan te wachten... Maar of dat gaat lukken.... We zullen het morgen zien! Welterusten.